Kuveita

View listings

Realigro.lv ir pirmais pasaulē nekustamo īpašumu meklēšanas dzinējs, kur Jūs varat izskatīt īpašumu sludinājumus, kas ir īrēšanai Kuveita

Īpašums pārdošanai Kuveitā

Kuveita ir arābu valsts Persijas līcī, tai ir kultūras mantojums, kas datēts ar senatni. Galvaspilsēta Al Kuveita ir slavena ar savu moderno arhitektūru, kas svārstās no debesskrāpjiem līdz reibinošajiem Kuveitas torņiem, dizaina torņiem, kas atgādina klasiskās mošeju flīzes. Tā robežojas ar Saūda Arābiju dienvidos un Irāku ziemeļos.

Ja plānojat pārcelties un jūs meklējat īpašumu pārdošanai Kuveitā, ir svarīgi zināt nekustamā īpašuma tirgus tendences valstī. Kuveitas nekustamo īpašumu nozarē vērojama pozitīvas enerģijas palielināšanās, kas nevarēja notikt labākā laikā, jo Kuveitas valdība ir parakstījusi vērienīgu divdesmit gadu plānu tūrisma veicināšanai valstī. Tāpēc šis ir lielisks laiks, lai iegādātos īpašumu pārdošanai Kuveitā. Papildus tam fakts, ka nekustamā īpašuma nozare ir guvusi lielu labumu no paziņojuma par jauno regulu par tiešajiem ārvalstu kapitāla ieguldījumiem, kuras mērķis ir veikt revolūciju nekustamā īpašuma tirgū. Visi šie faktori kopā norāda, ka Kuveitas nekustamā īpašuma tirgus, kura veselība jau ir laba, domājams, turpinās paplašināties.

Daži faktori ir ietekmējuši Kuveitas nekustamā īpašuma tirgu, piemēram, emigrantu aiziešana, kuri meklē labākas iespējas citās valstīs vai izvēlas atgriezties savās izcelsmes valstīs. Kuveitas emigranti apsver iespēju nosūtīt savas ģimenes uz viņu izcelsmes valstīm. Tomēr viņi saglabā savu derīgo dzīvesvietu un nolemj palikt Kuveitā kā vecpuiši. Bet šāda tendence vēl vairāk pasliktinās pašreizējo situāciju nekustamo īpašumu nozarē, un paredzams, ka īres maksas vēl vairāk samazināsies, tiklīdz tiks paziņots lēmums par ekspatriāciju.

Karte, cenu dinamika un statistika

Saistītie nekustamo īpašumu

Cena: US $ 112,000 Samaksas veids: 40% no pirmās partijas un atpūta maksājumos uz 24 mēnešiem bez priekšrocībām Izmērs: 71 kvadrātmetri Guļamistaba...
Karte, cenu dinamika un statistika
2005-2020 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Iestatījumi

    Lai labāk izmantot Realigro mājas lapā, iestatiet savas preferences attiecībā uz valodu, valūtu, kvadrātmetru vai sq ft

    Uzstādīt tagad Nerādīt atkal
BB